
Блок живлення 650 Вт GameMax GP-650 White
1 896 ₴
- В наявності
- Код: GP-650-White
+380 (50) 041-11-30
- +380 (91) 481-00-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GameMax GP – универсальный и надежный блок питания, отвечающий современным потребностям персональных компьютерных систем. Он обеспечит высокую надежность и эффективность наряду с тихой работой – лучшая комбинация характеристик, производительности и качества в своем классе по отличной цене.
В элементной базе блока питания GameMax применены надежные и долговечные конденсаторы, а для предотвращения выхода блока питания из строя используется множество различных технологий защиты.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги |
| Стан | Новий |
| Вид роз'ємів | SATA |
| Клас якості | Original |
| Вихідний струм +12V (A) | 22 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 18 |
| Вихідний струм +5V (A) | 18 |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Кількість SATA | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴







