
Блок живлення 600 Вт GameMax GM-600 Modular White
2 303 ₴
- В наявності
- Код: GM-600 Modular white
+380 (50) 041-11-30
- +380 (91) 481-00-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення серії GM, повністю модульні кабелі, які дозволяють підключати лише ті кабелі, які потрібні вашій системі.
- Менша кількість кабелів забезпечує порядок і кращий потік повітря всередині корпусу;
- Висока ефективність із множинним захистом дає користувачеві довговічність і повну впевненість у наступній збірці системи;
- Вбудована корекція коефіцієнта активної потужності (APFC);
- Розумна повністю модульна конструкція забезпечує спрощене управління кабелями;
- Ефективність до 85%+ з офіційним сертифікатом 80 Plus;
- Сітчасті рукави зменшують блокування потоку повітря в системі;
- Безшумний 14-сантиметровий вентилятор з оптимізованим терморегулюванням швидкості вентилятора;
- Потужна шина +12В забезпечує сумісний вихід постійного струму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | простий |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Модульне підключення кабелів, Захист від перенапруги |
| Стан | Новий |
| Вид роз'ємів | SATA |
| Клас якості | Original |
| Вихідний струм +12V (A) | 40 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 18 |
| Вихідний струм +5V (A) | 18 |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4+4pin |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Кількість SATA | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 2030 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 303 ₴










