4 ТЕПЛОВІ ТРУБКИ | ПОВНА СУМІСНІСТЬ | МАКСИМУМ 26,6 дб(А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Роз'єми | LGA1700, LGA1851, LGA1200, AM4, AM5 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 26.6 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Висота | 152 мм |
| Вага | 550 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴






