
Комп'ютер PowerCube G06V-26 (Intel Core i5-12400F / 32Gb / GeForce RTX 4070 Super 12GB / SSD 1Tb / 700W / USB
69 299 ₴
- В наявності
- Код: PC-G06V-26
- +380 (91) 481-00-48
Відправка цього товару за передоплатою 10%
Intel Core i5-12400F (4.4GHz 6 Ядер 12 Потоків) / 32Gb DDR5 5600MHz / GeForce RTX 4070 Super 12GB / NVMe SSD 1Tb / 700W / LED вентилятори 4 шт / USB 3.2 / Gigabit LAN / Гарантія 18 місяців
Комп'ютер для роботи, навчання та комфортної гри у всі сучасні ігри у роздільній здатності 2К 2560x1440
У кожному комп'ютері PowerCube зібрано багаторічний досвід збирання та налаштування ПК. Усі комп'ютери PowerCube проходять обов'язковий стрес-тест протягом 20 хвилин при закритому корпусі. Під час тесту симулюється 100% навантаження на всі основні компоненти ПК, чого практично не буває у повсякденних завданнях. Комп'ютер PowerCube працюватиме стабільно і без перегріву навіть у 35 градусну спеку.
На комп'ютер встановлені останні версії всіх драйверів а також набір безкоштовного програмного забезпечення, такого як відео програвач, архіватор, інтернет браузер та інше. Наші ПК готові до використання прямо з коробки та не потребують додаткових налаштувань. Разом з ПК Ви отримаєте коробки від комплектуючих, які будуть корисні під час продажу або модернізації ПК.
ПК серії G06 – це сучасні комп'ютери на новітній платформі Intel s1700. У них використовується лише оперативна пам'ять стандарту DDR5 та процесори сімейства Core i5 та Core i7. Будь-який комп'ютер серії G06 впорається з усіма сучасними іграми та програмами. А топові варіанти збірок G06 на Core i9 – це одні з найпотужніших комп'ютерів на платформі s1700.
Виробник може змінювати деякі параметри ПК, які не призводять до втрати продуктивності. Фотографія товару на сайті носить інформативний характер, реальний ПК може мати інший корпус та відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12400F |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 7680×4320 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4070 Super |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | USB, HDMI, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід, DisplayPort, PS/2, DVI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Товщина | 210 мм |
- Ціна: 69 299 ₴



