
Блок питания 650 Вт GameMax GP-650 White
1 896 ₴
- В наличии
- Код: GP-650-White
+380 (50) 041-11-30
- +380 (91) 481-00-48
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax GP — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность блока питания | 650 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активная |
| Количество кулеров | 1 |
| Особенности | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от перенапряжения |
| Состояние | Новое |
| Вид разъемов | SATA |
| Класс качества | Original |
| Выходной ток +12V (A) | 22 |
| Выходной ток +3.3 V (A) | 18 |
| Выходной ток +5V (A) | 18 |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Количество разъемов доп. питания для видеокарт | 2 |
| Тип разъемов доп. питания для видеокарт | 6+2pin |
| Количество SATA | 5 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 148 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 1 896 ₴







