
Корпус GameMax Infinity Mini White
2 258 ₴
- В наличии
- Код: Infinity Mini White
+380 (50) 041-11-30
- +380 (91) 481-00-48
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Під замовлення, відправляється тільки після 100% оплати
Мінікорпус для ПК GameMax Infinity з підтримкою 7 вентиляторів ARGB.
Міні-корпус для ігрового ПК з подвійним загартованим склом
Ігровий корпус Infinity Mini оснащений загартованим склом завтовшки 3 мм, який добре бачить RGB-освітлення та компоненти в будівлі, створюючи гарну ігрову атмосферу.
Знімний кабельний ящик для зберігання
Розроблено із розумним заднім отвором для маршрутизації.
Чудове розширення
Ігровий комп'ютерний корпус Mini Tower підтримує материнські плати Flex-ATX/Mini-ITX.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Назначение | Игровой |
| Материал корпуса | Сталь, Пластик, Стекло |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Количество USB-портов | 3 |
| Особенности | Безвинтовое крепление для отсеков 3,5", Без блока питания, Боковое окно |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Слоты расширения | 4 шт |
| Класс качества | Original |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Расположение БП | Нижнее |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 373 мм |
| Высота | 358 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Вес | 3.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 258 ₴










